Z nami na pewno się uda!

 
 
 
 
Strona główna > Auto > Auto do ślubu
Auto do ślubu
Poznańska 88 87-102 Toruń
5237496584 muzykanty1@gmail.com

Auto do ślubu

dodaj do schowka
  • Poleć firmę:
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest INTEBRO i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Auto

Adres i dane kontaktowe:

87-102 Toruń, Kujawsko-pomorskie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Wynajem samochodu na przejazd do ślubu wraz z kierowcą.
Oferta obejmuje:
- Eleganckiego kierowce auta ślubnego
- przyjazd po Pana młodego
- przyjazd po Pannę Młodą
- przejazd do kościoła/Urzędu stanu cywilnego
- przejazd do sali weselnej
Jeżeli państwo macie jakieś pytania proszę o telefon Zadzwoń na pewno się dogadamy;)
w ofercie mam rózne Auta do Ślubu/Wolne terminy na 2019/2020r

Dodatkowe informacje

Obszar świadczenia usług (województwo)

  • Kujawsko-pomorskie 

 


Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez INTEBRO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://udanewesele.com/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę