Z nami na pewno się uda!

 
 
 
 
Barniańka
Poznańska 143 64-920 Piła
534221121 kontakt@barnianka.pl

Barniańka

dodaj do schowka
 • Poleć firmę:
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest INTEBRO i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Barman na wesele

Adres i dane kontaktowe:

64-920 Piła, Wielkopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.barnianka.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Od wielu lat z pełnym zaangażowaniem oraz oddaniem zajmujemy się oprawą barmańską wesel oraz imprez okolicznościowych i firmowych. Naszą ofertę uatrakcyjniają profesjonalni barmani, dla których praca za barem jest przede wszystkim pasją, możliwością poznania wspaniałych ludzi, tworzeniem małej historii, która wpisze się na karty Waszych wspomnień. Podczas trwania przyjęcia serwujemy kilkanaście światowych klasyków , również w wersji bezalkoholowej oraz nieskończoną ilość barmańskiej fantazji. Przygotowujemy drinki na indywidualne zamówienia, pomagamy gościom w doborze odpowiednich smaków, które rozpieszczą podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Zwieńczeniem całości jest efektowny garnish (ozdoba drinka), który niewątpliwie zachęca do odwiedzenia open baru.

 

Ślub i wesele to wyjątkowy czas. Jedno z najważniejszych wydarzeń na nowej, wspólnej drodze życia przyszłych małżonków, początek nowej historii. To właśnie w tym dniu tworzone są wspomnienia, które będą trwać wiecznie.

 

Współczesne wesela charakteryzują ciekawe atrakcje zaplanowane dla gości, którzy w tym szczególnym dniu towarzyszą Wam jako świadkowie wyznania i przyrzeczenia miłości. Drink bar Barniańka to idealny wybór na podkreślenie wyjątkowości każdego przyjęcia weselnego oraz idealne rozwiązanie dla umilenia zabawy gościom weselnym.

Do przygotowania szczegółowej oferty wraz z wyceną proszę o podanie kilku informacji:
- data przyjęcia,
- liczba gości,
- nazwa miejscowości, w której odbędzie się przyjęcie,
- planowana godzina przybycia na miejsce przyjęcia, jeżeli jest już znana.


 

 

Dodatkowe informacje

Obszar świadczenia usług (województwo)

 • Kujawsko-pomorskie 
 • Lubuskie 
 • Pomorskie 
 • Wielkopolskie 
 • Zachodnio-pomorskie 

Prezentacja wideo

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 • 2 video - kliknij i zobacz
 • 3 video - kliknij i zobacz
 • 4 video - kliknij i zobacz
 • 5 video - kliknij i zobacz
 


Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez INTEBRO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://udanewesele.com/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę