Z nami na pewno się uda!

 
 
 
 
Strona główna > Tort weselny > Cukiernia Artystyczna Karmelowe.pl
Cukiernia Artystyczna Karmelowe.pl
Komorniki, ul. Młyńska 24 62-052 Poznań, Komorniki
61 8107 001 kontakt@karmelowe.pl

Cukiernia Artystyczna Karmelowe.pl

dodaj do schowka
 • Poleć firmę:
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest INTEBRO i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Tort weselny

Adres i dane kontaktowe:

62-052 Poznań, Komorniki, Wielkopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://karmelowe.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Cukiernia Artystyczna KARMELOWE z Poznania od lat tworzy najpiękniejsze torty weselne. Nasze produkty przygotowujemy z pasją i rzemieślniczą jakością. Podążamy za najnowszymi trendami w cukiernictwie. W naszej ofercie znajdziesz:

 • najpiękniejsze torty weselne
 • torty z babeczek, cupcakes, muffiki
 • francuskie makaroniki
 • cakepops
 • deserki, bankietówki i inne słodkości

Na Twoje przyjęcie weselne przygotujemy wspaniały Słodki Stół. Zaufaj naszemu dużemu doświadczeniu - już od 10 lat robimy słodkie stoły, dysponujemy dużą ilością pater, stojaków, naczyń, teł i dekoracji, dzięki którym Twoje przyjęcie będzie wyjątkowe.

Sprawdź naszą ofertę - formularz kontaktowy i szczegółowy cennik znajdziesz na https://karmelowe.pl/

Zapraszamy
Cukiernia Artystyczna KARMELOWE.PL

Dodatkowe informacje

Cena

 • : 500
 • Informacje dodatkowe dotyczące kosztu: cena każdego tortu ustalana jest indywidualnie

Obszar świadczenia usług (województwo)

 • Wielkopolskie 

 


Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez INTEBRO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://udanewesele.com/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę