Z nami na pewno się uda!

 
 
 
 
Strona główna > Fotobudka na wesele > Magiczne Lustro Legnica - Dolny Śląsk i okolice
Magiczne Lustro Legnica - Dolny Śląsk i okolice
Fieldorfa 6 59-220 Legnica
530454667 kontakt@event-lustro.pl

Magiczne Lustro Legnica - Dolny Śląsk i okolice

dodaj do schowka
 • Poleć firmę:
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest INTEBRO i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Fotobudka na wesele

Adres i dane kontaktowe:

59-220 Legnica, Dolnośląskie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Co to jest Magiczne Lustro?

Nasze MAGICZNE LUSTRO to nowoczesny automat fotograficzny do profesjonalnej obsługi eventów i wydarzeń, która zapewni świetną atmosferę wśród gości.

Designerski wygląd rozbudowane funkcjonalności, dotykowy panel z wyświetlanymi zabawnymi animacjami i polskim lektorem, podświetlana stylowa rama i hollywoodzka oprawa zapewnią wyjątkową i niezapomnianą atrakcję oraz pamiątkę z każdej imprezy.

Urządzenie składa się z dotykowego panelu znajdującego się na całej powierzchni lustra, podświetlanej ledami ozdobnej ramy oraz drukarki termosublimacyjnej. Duża tafla lustra pozwala na wspólną zabawę wielu gości. Dzięki zastosowaniu najlepszej technologii i najwyższej jakości materiałów goście otrzymują zdjęcia wysokiej jakości.

MAGICZNE LUSTRO 65" 4K UltraHD to absolutny hit na rynku, które potrafi:

 • Drukować "paski" - format 5x15cm
 • Drukować "pocztówki" - format 10x15cm
 • Wykonać dowolny układ zdjęć na wydruku oraz umieścić dowolną ilość ujęć (1,2,3,4 ujęcia na zdjęciu 5x15 lub 10x15)
 • Modyfikować layout zdjęć
 • Tworzyć kolaże zdjęć
 • Drukować dowolną liczbę odbitek
 • Dzięki funkcji green screen potrafi przenieść każdą imprezę w niezapomniane miejsca i zapewnić unikalne przeżycia
 • Dodawać do zdjęć dowolne napisy, logo, zapewniając pełną personalizację zdjęć zgodnie z potrzebami klienta
 • Wykonywać zdjęcia kolorowe, czarno-białe lub z filtrami
 • Dodawać ikony emojis do zdjęć
 • Wykonywać zdjęcia pionowe obejmujące całą sylwetkę
 • Oraz wiele więcej …

 

Dodatkowe informacje

Obszar świadczenia usług (województwo)

 • Dolnośląskie 

 


Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez INTEBRO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://udanewesele.com/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę