Z nami na pewno się uda!

 
 
 
 
Strona główna > Dekoracje > Pracownia Eustoma
Pracownia Eustoma
Ptaszkowa 898 33-333 Ptaszkowa
570927031 pracowniaeustoma@gmail.com

Pracownia Eustoma

dodaj do schowka
  • Poleć firmę:
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest INTEBRO i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Dekoracje

Adres i dane kontaktowe:

33-333 Ptaszkowa, Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.pracowniaeustoma.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Kwiaty upiększą każdy wyjątkowy dzień!

 

Podczas bezpłatnej konsultacji, którą oferuje nasza pracownia zaplanujemy dekoracje na Wasz wymarzony dzień!

Z największą starannością ozdobimy każdy ważny punkt tego wydarzenia: salę weselną, kościół, samochód, dom Państwa Młodych.

Z przyjemnością wykonamy wymarzony bukiet ślubny, butonierki itp.

Nasza oferta zawiera również możliwość wypożyczenia dodatkowych dekoracji: tablic, drogowskazów, świeczników czy świetlnych napisów i wiele innych.

Jeśli chcesz, aby ten wyjątkowy dzień był najpiękniejszym, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dodatkowe informacje

Obszar świadczenia usług (województwo)

  • Małopolskie 
  • Podkarpackie 

 


Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez INTEBRO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://udanewesele.com/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę