Z nami na pewno się uda!

 
 
 
 
Strona główna > Kamerzysta > Pracownia filmowa KJ studio
Pracownia filmowa KJ studio
Metalowa 19/2 70-744 Szczecin
609968993 biuro@kjstudio.eu

Pracownia filmowa KJ studio

dodaj do schowka
 • Poleć firmę:
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest INTEBRO i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Kamerzysta

Adres i dane kontaktowe:

70-744 Szczecin, Zachodnio-pomorskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://kjstudio.eu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Specjalizującym się głównie w produkcji filmów ślubnych. Na naszym koncie posiadamy wiele udanych produkcji ślubnych zarówno w kraju, jak i za granicą. Działamy szybko i z pełnym zaangażowaniem, a przede wszystkim znamy się na swojej pracy. Dopasowujemy się do warunków i sytuacji, a co ważne słuchamy naszych klientów. Mamy także wypracowane indywidualne podejście i osobliwy styl artystyczny, co widać w naszych produkcjach. Tworzymy interesujące oraz dynamiczne filmy ślubne zgodnie z trendami nowoczesnej sztuki filmowej. Nie podążamy ślepo za modą ślubną, lecz śledzimy zmiany, tendencje branżowe i wykorzystujemy w naszych filmach tylko te, rzeczywiście warte uwagi. Naszym atutem i tym co wyróżnia nas spośród konkurencji to wariantowa oferta skierowana szczególnie do osób najbardziej wymagających, które oczekują od filmu czegoś więcej.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: kjstudio.eu

Dodatkowe informacje

Cena

 • : 2800

Obszar świadczenia usług (województwo)

 • Zachodnio-pomorskie 

Prezentacja wideo

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 • 2 video - kliknij i zobacz
 • 3 video - kliknij i zobacz
 • 4 video - kliknij i zobacz
 


Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez INTEBRO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://udanewesele.com/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę