Z nami na pewno się uda!

 
 
 
 
Strona główna > Salony sukien ślubnych > Pralnia Diamentowa
Pralnia Diamentowa
Diamentowa 29 20-471 Lublin
798-789-880 seo@pralnialublin.pl

Pralnia Diamentowa

dodaj do schowka
  • Poleć firmę:
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Salony sukien ślubnych

Adres i dane kontaktowe:

20-471 Lublin, Lubelskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://pralnialublin.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Oferujemy bezpieczne pranie sukni ślubnej i garnituru ślubnego. Bazując na posiadanym doświadczeniu oraz nowoczesnym zapleczu technicznym, sprawimy, że nawet po najbardziej szalonym weselu i sesji zdjęciowej suknia i garnitur odzyskają swój pierwotny blask.

CENA:

  • 180 – 200 zł (suknia);
  • 28 + 25 zł (marynarka + spodnie);


➡️ indywidualnie dobieramy sposób czyszczenia, tak aby wybrać najdelikatniejszą metodę;
➡️ korzystamy tylko z bezpiecznych środków czyszczących

➡️ Oczywiście NIE WYMAGAMY PODPISYWANIA ŻADNYCH OŚWIADCZEŃ o oddaniu sukni na własną odpowiedzialność.

Dodatkowe informacje

Cena

  • : 180-200
  • Informacje dodatkowe dotyczące kosztu: wycena indywidualna każdej sukni

Obszar świadczenia usług (województwo)

  • Lubelskie 

 


Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://udanewesele.com/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę