Z nami na pewno się uda!

 
 
 
 
Strona główna > Oprawa muzyczna ślubu > Wedding Song Agnieszka Chmiel
Wedding Song Agnieszka Chmiel
akademickie Kraków
574412151 weddingsongach@gmail.com

Wedding Song Agnieszka Chmiel

dodaj do schowka
 • Poleć firmę:
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Oprawa muzyczna ślubu

Adres i dane kontaktowe:

Kraków, Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://wedding-song.mozello.pl/

Ocena firmy:

5/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

 • śluby ( kościelne, cywilne, również w plenerze oraz innych miejscach wskazanych przez klienta)
 • wykonanie psalmu podczas Mszy Św.
 • wykonanie utworów na weselach ( np. w podziękowaniu dla rodziców)
 • uroczystości jubileuszowe
 • wydarzenia lokalnych
 • inne wydarzenia po wcześniejszym kontakcie ze mną 

Wykonuję utwory z podkładem muzycznym lub solo a także po wcześniejszych ustaleniach (w przypadku ślubu kościelnego ) z organistą danego kościoła, w którym odbywać się będzie uroczystość. 

Dodatkowe informacje

Cena

 • : 200-400

Obszar świadczenia usług (województwo)

 • Małopolskie 

Prezentacja wideo

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 • 2 video - kliknij i zobacz
 


Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: kasia 2021 | Data dodania opinii: 2021-02-19 13:16:29  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Oferta i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Pani Agnieszka przepięknie upiększyła nasz ślub miesiąc temu. Coś pięknego, ze można mieć taki anielski głos. Od początku spotkania wszystko zorganizowane, zaproponowała nam piękne pieśni, przyjechała na czas i pięknie wykonała repertuar. Nasi goście byli przekonani, że piosenka idzie z radia ! :D Polecamy !

 
 
  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://udanewesele.com/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę