Z nami na pewno się uda!

 
 
 
 
Yes I duo
Wielicka 57b Kraków
534566530 yesiduo@yesiduo.pl

Yes I duo

dodaj do schowka
 • Poleć firmę:
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest INTEBRO i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Oprawa muzyczna ślubu

Adres i dane kontaktowe:

Kraków, Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://yesiduo.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Zainspirowane muzyką kameralną, a szczególnie niepowtarzalnym współbrzmieniem fletu i skrzypiec założyłyśmy Yes I duo- duet, który podkreśli unikalny charakter Twojej uroczystości. W naszych wykonaniach łączymy klasyczną wirtuozerię ze swobodą improwizacji jazzowej. W repertuarze możesz znaleźć zarówno utwory muzyki klasycznej, standardy jazzowe jak i kultowe przeboje muzyki filmowej i latynoamerykańskiej. Dobór utworów każdorazowo dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klientów. Oprócz duetu na specjalne życzenie możemy wystąpić w rozszerzonym składzie. 
Zapewnimy oprawę muzyczną podczas ślubów kościelnych, cywilnych, plenerowych oraz przy innych uroczystościach, zależnie od Państwa potrzeb. 

Powiedz TAK i delektuj magią muzyki na swoim ślubie.

Dodatkowe informacje

Cena

 • : 600
 • Informacje dodatkowe dotyczące kosztu: cena za duet + dojazd do 20 km od Krakowa

Obszar świadczenia usług (województwo)

 • Małopolskie 
 • Podkarpackie 
 • Świętokrzyskie 
 • Śląskie 

Prezentacja wideo

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 • 2 video - kliknij i zobacz
 • 3 video - kliknij i zobacz
 


Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez INTEBRO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://udanewesele.com/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę