Z nami na pewno się uda!

 
 
 
 
Strona główna > Lista opinii

Najnowsze opinie

 
"Bardzo przyjemna współpraca. Zdjęcia i film wysokiej jakości, wszystkim gościom się bardzo podobało. Polecam!"
 
"Bardzo przyjemna współpraca. Zdjęcia i film wysokiej jakości, wszystkim gościom się bardzo podobało. Polecam!"
 
Pani Agnieszka przepięknie upiększyła nasz ślub miesiąc temu. Coś pięknego, ze można mieć taki anielski głos. Od początku spotkania wszystko zorganizowane, zaproponowała nam piękne pieśni, przyjechała na czas i pięknie wykonała repertuar. Nasi goście byli przekonani, że piosenka idzie z radia ! :D Polecamy !
 
Bardzo miła i pomocna właścicielka, kupiliśmy obrączki cenowo jest najtaniej w okolicy i w żadnym wypadku nie jest gorzej jakościowo niż u konkurencji wprost przeciwnie. Gorąco polecamy firmę RAJ
 
2 krotnie korzystaliśmy z usług firmy Video Foto Robert. My jak i nasze rodzeństwo było pod wrażeniem ujęć zdjęć i jakością wykonania. Film również spełnij nasze oczekiwania. Będziemy polecać P. Roberta
 
Ten zespół można polecić każdemu!!
 
Jesteście super zespołem ogromne dzięki super się bawiłam !!
 
Jesteście super zespołem ogromne dzięki super się bawiłam !!
 
Polecam firmę. Dekoracje przepiękne, widać w nich pasję! :)
 
Drinki rewelacja! Obsługa super, miła atmosfera. Polecam!

 
Polecam!!! No są najlepsi na świecie! Wszystkie wesela na których bywaliśmy najlepiej wspominamy!
 
Polecam firmę. Piękne auta i miła obsługa.
 
Barmani pierwsza klasa! Pyszne drinki i miła obsługa. Super!!!
 
Chciałabym polecić firmę i podziękować za piękne zdjęcia! :) :) :)
 
Polecam firmę w 100%! Osobiście jestem bardzo zadowolony. Dziękuję
 
Świetna orkiestra! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy z wspaniałą zabawę! :)
 
Bardzo dziękujemy za udane wesele jesteście cudowni
 
Dziękuję zespołowi signum za najpiękniejsze wesele pod słońcem :) Jesteście rewelacyjni i potraficie muzyką rozruszać każdego :) Polecam wszystkim!
 
Sprawdzili się doskonale. Przez dwie noce na dobrym poziomie zachęcali gości swoimi melodyjnymi wykonaniami do tańca i wspólnej zabawy. Zabawa trwała do rana wszyscy byli zadowoleni my też dziękujemy bardzo całemu zespołowi.
 
Bardzo dziękuję zespołowi Signum za najlepsze wesele na świecie, jestem pod ogromnym wrażeniem. Nasi goście również byli zachwyceni.
 
Dziękujemy zespołowi Signum za najlepsze wesele , jesteście najlepsi
 
1 2 »
  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://udanewesele.com/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę